Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ~Sinteria.eu~ NOWOŚĆ! [EASY]


FlyKOX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ilość zbroi około 10 dla każdej postaci.
Ilość broni to około 15 dla każdej postaci.
Biżuteria/tarcze/hełm po 5 setów.

Wszystko jest. Tylko brak ss w prezentacji :)

Opublikowano

Macie zamiar ogarnąć tą prezentacje czy tak zostaje ?

Fajne pety ^^

 

Zapowiedź, będzie ogarniana(aktualizowana) z godziny na godzinę,

Opublikowano

trwają pracę nad uzyskaniem licencji. W razie niepowodzenia TS zostanie wykupiony od piątku(dnia startu).

Opublikowano

Powiem tak serwer może ciekawy będzie . Ale forma przedstawienia niszczy go ^^ Tyle belek i innych bajerów do prezki macie w dziale Serwery prywatne ech . Ciężko trochę popracować nad prezentacją ?

 

 

Bezsensowne przedstawienie nowych map

- kilka ss i to dużych wali po oczach  a można to tak ładnie zrobić :(  nawet jak się na grafice nie znasz  . Jedno zdjęcie+ nazwa mapy + kilka ważniejszych info i koniec

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Powiem tak serwer może ciekawy będzie . Ale forma przedstawienia niszczy go ^^ Tyle belek i innych bajerów do prezki macie w dziale Serwery prywatne ech . Ciężko trochę popracować nad prezentacją ?

 

 

Jak mnie to irytuje ze w tych czasach nie ocenia sie serwera i jego zawartosci a wyglad prezentacji, serio....

 

SS kostiumów z innej prezentacji, wypadałoby to zmienic ;D

Opublikowano

Ze strony servera jakoś to wygląda, nawet zapowiada się fajnie :)

Jednakże prezentacja trochę słaba :/

Dajcie jakieś chociaż systemy ulepszeń.

 

Sam nie zagram. Ale polecam :)

Opublikowano

Proszę skupić się na komentowaniu serwera, zadawaniu pytań. Prezentację możecie zostawić w spokoju, będzie nowa.

Opublikowano

Jak mnie to irytuje ze w tych czasach nie ocenia sie serwera i jego zawartosci a wyglad prezentacji, serio....

 

SS kostiumów z innej prezentacji, wypadałoby to zmienic ;D

Bo to jak zaprezentujesz swój produkt wpływa na jego popularność :) . Dodatkowo pokazuje to przyszłym graczom że twórca serwera się do niego przyłożył nie tylko ze strony technicznej ale także marketingowej . Jak wiesz mamy takie czasy w metinie że stawiają byle co i liczą tylko na zyski :/

 

Pytania co do serwera :

1. Client ile przed startem będzie udostępniony?

2. Bonusy wchodzą zawsze maksymalnie ?

3. jak zdobyć bonus 6/7 jak i jego zmiankę ?

4. Zwój powrotu będzie dostępny ? jak tak to gdzie w grze / is?

5. Wszystko jest zbalansowane ?

6. Ile max da się wyciągnąć szamanem smokiem chodzi mi tu o błogosławieństko ile max % ?

7. Ulepszacze gdzie dropią ? ( chodzi o np metiny , dungeony, moby na expowiskach )

8. Dokładnie podaj na jaki lvl jaka mapa ( chodzi o expowiska )

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...